Головні новини

Новини > На українсько-польському кордоні продовжується ускладнення руху

На українсько-польському кордоні продовжується ускладнення руху вантажних транспортних засобів

На українсько-польському кордоні продовжується ускладнення руху вантажних транспортних засобів через перекриття польськими перевізниками руху у напрямку трьох пунктів пропуску – “Ягодин-Дорогуськ”, “Краковець-Корчова”, “Рава-Руська-Хребене”.

Наголошується, що у зазначених пунктах очікують на проїзд сотні вантажних автомобілів, проте польські прикордонники пропускають орієнтовно одну-дві вантажівки на годину.

 

Так, у пункті пропуску “Краківець” на в’їзд до України утворилася черга з 510 вантажівок – польські прикордонники пропускають орієнтовно один-два авто на годину. На виїзд з України накопичення автотранспорту не фіксується.

 

У напрямку “Рава-Руська” утруднений рух вантажівок – як на в’їзд, так і на виїзд. Спостерігається скупчення у кількості 410 вантажівок. Польська сторона пропускає максимум дві вантажівки на годину.

 

У пункті пропуску “Ягодин” рух вантажівок також утруднений на в’їзд та виїзд. Спостерігається черга із 810 вантажівок. У напрямку Польщі виїзд здійснюється виключно за електронною чергою.

 

Однак, що стосується переміщення гуманітарної допомоги, палива, небезпечних вантажів, що швидко псуються, на в’їзд в Україну, то ускладнень немає.

 

Також така категорія як легкові автомобілі, автобуси в обох напрямках у цих пунктах пропуску перетинають державний кордон у звичайному режимі, додали у Держприкордонслужбі.

ТВІЙ ТРАНС

Ваш кращий вибір у сфері логістики та доставки

Отримати консультацію

Підпишіться на нашу розсилку

Дякуємо за ваш запит!

Ми раді, що ви звернулися до нас. Наш фахівець зв’яжеться з вами найближчим часом.

Замовити вантажні перевезення